in

bellona mobilya

Bellona mobilya sektöründeki öncü firmalardan üretim alanındaki faaliyetleri ile birlikte yüksek yatırımlar yaprak büyük bir başarıya imza atmıştır. Bellona mobilya ürünleri kalite, sağlamlık, dekorasyon, imaj ve şık görünümü ile birlikte müşteri memnuyetini kazanmış saygın firmalardan biridir. Bellona mobilya modellerini görmek için

Bellona mobilya imal ettiği ürünleri tek bir amaç doğrultusudan değil her ihtiyaca göre tasarlamaktadır. Birçok ürün grupları ile bunu desteklemektedir. Dünya üzürinde geniş bir çervre potansiyeline sahip olan bellona mobilya her daim farklı olma çabası içerisinde olup bunu mobilya ürünlerine yansıtmaktadır.

Bellona mobilya teknoloji ile birlikte kendini geliştirmiştir ve Dünya çapında hızla yaygınlaşan bir firma haline gelmiştir. Bellona bütçesindeki en fazla yatarımı Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 190.000 m2′lik bir alan üzerine yapmıştır. Bellona markası taşıyan ürün grupları 4 ana tesisler eşliğinde yapılmaktadır.

Bellona mobilya , müşterilerine daime beklediklerini vermekden öte yüksek teknoloji ürünleri ile birlikte dünya standartlarına uygun, kaliteli, estetik, insan sağlığına uygun mobilyaları ile yüksek performan göstermektedir.

Bellona TSE ürün kalite standardı ile TS-EN-ISO-9001- Kalite yönetim sistem standartlarına uygun olarak ürünlerini imal etmektedir. Dünya çapında 39 ülke ile yaptığı ticaretlede dikkat çeken bir firmadır.

Yaygın mağazalar ve bayileri ile tüketicilere en iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bellona servis ve garanti şartları sayesindede müşterilerinin güvenini kazanan bir kuruluştur.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ev dekorasyon

istikbal mobilya